Goal Meter

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 20 MB
  • Version 2.7.92
  • Dil Türkçe
  • Firma Goal Meter Studio
Goal Meter, alışkanlıklarınızı ve hedeflerinizi listeler şeklinde takip etmenize yarayan kaliteli bir mobil uygulamadır.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek ve alışkanlıklarını devam ettirmek için Goal Meter verimlilik uygulamasını kullanın. Kendinize göre özel bir liste oluşturmak isterseniz sizde Goal Meter mobil uygulamasını Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza indirin. Yaratıcılığını kullanabilmek ve verimliliğini artırabilmek için kötü alışkanlıklarından kurtulun ve iyi alışkanlıklar kazanın.

Goal Meter ile kötü alışkanlıklarınızı iyi alışkanlıklar değiştirip hedefinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanız amacıyla geliştirilmiştir. Uygulamayı kullanırken sevimsiz reklamlar ile karşılaşmazsınız. Kendi alışkanlıklar listenizi oluşturun belli tarihlerde bildirim alın. Bunun gibi aynı zamanda hedeflerinizi belirlediğiniz taktirde hayatınızı daha düzenli bir şekilde yaşamış olursunuz. Goal Meter size ne zaman harekete geçmeniz ve hedefiniz üzerinizde çalışmanız gerektiği hakkında bildirim gönderir. Bu da hedeflerinize ulaşmanız konusunda size kaliteli hizmet sunar. 

Bilgileriniz otomatik olarak yedeklenir ve listeleriniz hiç bir şekilde kaybolmaz. Goal Meter'ı yapılacaklar listesi, günlük görev hatırlatıcı, çalışma takvimi, zaman planlayıcı, rutin plan organizatörü, yaratıcı alışkanlık aracı, günlük zamanlama yöneticisi ya da planlayıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Goal Meter indir